Official Hammer Strength Training Center

 

O nas

Bodyworks Gym to jedyna profesjonalna, trzypoziomowa i w pełni klimatyzowana siłownia w Krośnie. Od 17 października 2017 r. jesteśmy licencjonowanym klubem HAMMER STRENGTH, dzięki czemu nasza siłownia jest wyposażona w maszyny klasy światowej. Ponad 50 maszyn i urządzeń i 50 par hantli gwarantuje Ci szybki i kompleksowy trening.

Profesjonalna kadra instruktorów i trenerów wprowadzą cię w świat sportów siłowych oraz sylwetkowych i poprowadzą cię w kierunku uzyskania optymalnej formy fizycznej jak i zdrowotnej. Ciekawa oferta zajęć grupowych typu BODY SCHOCK czy CROSSFIT, w połączeniu z doskonałą atmosferą tworzoną przez klubowiczów, zapewni Ci świetną zabawę oraz znakomite efekty sportowe.

Zapraszamy wszystkich pragnących szlifować swoją formę jak i zrzucić zbędne kilogramy. Zapewni ci to kompleksowe wyposażenie naszej siłowni oraz profesjonalne i pełne pasji podejście naszej kadry do powierzonych im obowiązków. Bodyworks Gym to kompletnie wyposażona siłownia znajdująca się na parterze budynku oraz drugim piętrze, gdzie znajduje się również ring bokserski i kilkanaście worków bokserskich. Wyposażona w najnowszy sprzęt strefa cross fit i cardio to pierwsze piętro.Zapraszamy wszystkich , niezależnie od wieku.

 Zespół Bodyworks Gym

Back to Top